PASŪTĪJUMA VEIKŠANA
     Pasūtījumu varat veikt tiešsaistē aizpildot pasūtījuma formu. Pēc pasūtījuma veikšanas mēs telefoniski sazinamies ar jums, lai apstiprinātu izvēlētā aizsargstieņa saderību ar jūsu automašīnas modeli. Labprāt sniegsim pilnu konsultatīvu informāciju, kas līdzēs jums veikt optimālu izvēli.  Telefona sarunā informējam par aizsargstieņu iespējamām papildus opcijām un to izcenojumiem, piegādes termiņiem, uzstādīšanas izmaksām mūsu darbnīcā, vai piegādes izmaksām uz jūsu norādīto adresi.
     Ja balss komunikācija nav iespējama, vai nevēlama – iepriekš minētā saskaņošana var tikt veikta izmantojot e-pasta, vai WhatsUp saraksti.  

APMAKSA
     Pēc vienošanās par izvēlēto komplektāciju - mēs nosūtam priekšapmaksas rēķinu uz jūsu e-pastu. Priekšapmaksas rēķinā iekļauta izvēlētās preces cena un iepriekš aprunātie papildus pakalpojumi (krāsošanas izmaksas, uzstādīšanas darbu izmaksas, piegādes izmaksas). Pasūtījuma piegādes laiks tiek rēķināts no brīža, kad apmaksa tiek ieskaitīta mūsu uzņēmuma norēķinu kontā.

PIEGĀDE UN UZSTĀDĪŠANA
     Praktiski visiem aizsargstieņiem, kas tiek piedāvāti mūsu mājas lapā ražotāja rekomendācijās ir paredzēta profesionāla uzstādīšana. Tādēļ vēlams tos uzstādīt mūsu darbnīcā. Ja uzstādīšana mūsu darbnīcā nav iespējama - nodrošinam pasūtījumu piegādi ES robežās. Pasūtījuma piegādes izmaksas tiek iepriekš aprunātas ar pasūtītāju.